22 Haziran 2009 Pazartesi

Türklerde Yaygın Görünen bir Hadise ARAKLAMA
Sezen Aksunun Eternal Sunshine of the Spotless Mind' dan esinlenerek yazdığı kabak gibi belli olan yeni şarkısı Pardon hepimize hayırlı uğurlu olsun...

Edit: Şarkıyı Sezen Aksu değil Sibel Algan yazmış. Bu arada lütfen yazdıklarımı ciddiye almayın , bu sadece boktan bı blog.

11 yorum:

gn hanım dedi ki...

aaa çok merak ettim neymiş o

yokamania dedi ki...

Herhangi bir "sıradan" kız bloguna gir , sertap erenerin yenı sarkısının ya altında ya da ustunde bulursun :)))

gn hanım dedi ki...

:) kime göre sıradan .? neyse arayım

shadowboxer dedi ki...

herhangi bir sıradan kız bloguna hiç benzemediğine emin olduğum bloguma yazmış olduğum bu güzel şarkıya atmış olduğunuz boku elden çıkarmadan evvel bi baksaydınız şarkıyı kim yazmış diye daha da bi güzel olmaz mıymış? olurmuş.. demekki neymiş, sezen aksu eternal sunshine of the spotless mind'dan etkilenip şarkı yazmamış, sibel algan şarkıyı yazmış ama onun neden etkilendiği de meçhul, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış..

yokamania dedi ki...

Fazla ciddiye almamak lazım bu blog olayını, burada yazılanları ben bile cıddıye almıyorum yazar olarak sen hıc sallama.

Ara ara dedıgım gıbı boktan bı blog bu zaten.

Bu arada senın blogunu begenıyorum ve sıradan bulmuyorum ,zaten sıradan bulsam takıbe almazdım dimi ama. Uzun suredır yorum yapmıyordun ,bu kadar yazının ıcınde senden farklı yazılara farklı yorumlar beklerdım.

Ayrıca Sezen Aksu gıbı brının baskasından sarkı alacagı hıc aklıma gelmezdı. Şaşırdım valla, dur edıtleyım madem

asuahua dedi ki...

sen çok yaşa emi yoka..yine güldürdün beni taa buralarda :))

yokamania dedi ki...

Şşşşt Asuahua neden senın blogunda yok bu sarkı ? Sen kendını ozel bırsey falan mı sanıyosun yarın gorucem blogunda , cuma gunu de velinle gorusmek ıstıyorum ... :)

asuahua dedi ki...

hem güzelim hem özelim :P

yokamania dedi ki...

Bugun de herkesın kendını ozel hıssedesı tuttu yaw. O zaman bende özelım anasını satayım. benım sızden ne eksıgım var. :)

asuahua dedi ki...

aaa, lütfen beni başkalarıyla karıştırmayınız yoka bey..reca ederim..ben her zaman özelim :))

yokamania dedi ki...

Peki.. :)