25 Ocak 2009 Pazar

Vicky Cristina BarcelonaÖzentilik gibi olmasın ama hakkaten bu adamın hayatı galiba benim aradığım hayat. Yanlış anlamayın, yanındakı kadınlar değil kıskandığım , hiçbir kısıtlama yok hayatında. Hayatındakı tek kotu sey filmin bitiyor olması... Bu filmden sonra Biutiful ve Killing Pablo adında 2 film daha yapmış abimiz , bulup izlemek lazım...

Ya Penelope Cruz ile ya da ispanyolca konusan bırı ıle acilen sevısmem lazım ... Beğenmezdim önceleri ama bu filmde kendi ve dili gönlüme taht kurdu diyebilirim...Duru bir güzelliği var , bu kızda kendimi gördüm film boyunca , düzenli hayat mı yoksa bohem mi? Hala kararsızım ama filmin sonuna doğru Juan Antonio ile beraber olamaması içime oturdu , kendi de üzülmüştür bu mevzuya büyük bir ihtimalle..
Karanlık odada iki kadının yakınlaştığı anda bir anda kafamda şimşekler çaktı , kız arkadasım beni bir kadınla aldatsa , bir erkekle aldattığı kadar acıtmazdı herhalde canımı... Olay sadece peniste mi bitiyor yanı , ilişkide sadece penis mi var, bize göre kadının veya kadınların varlığı önemsiz mi???

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bir erkeğin,sevgilisin seçtiği başka bir kadınla yarıştırabileceği tek şey sidiktir.
hadi, laf da yarıstırabilsin.